  • Mfr # AD74-3060C-5
  • Zoro # G416530068
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3060C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
60 in