  • Mfr # WR54-3048BK
  • Zoro # G616529299
Number of Shelves
4
Overall Width
30 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3048BK
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
48 in