  • Mfr # AD86-1236C-5
  • Zoro # G316530588
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1236C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
36 in