  • Mfr # WR86-2136C-5
  • Zoro # G416529222
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Overall Width
21 in
Color
Chrome
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2136C-5
Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in