  • Mfr # AD86-2142C-5
  • Zoro # G616528841
/ea
Key Features
Color
Chrome
Length
42 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2142C-5
Length
42 in
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in