  • Mfr # AD86-3036C-5
  • Zoro # G516530845
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
36 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3036C-5
Length
36 in
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in