  • Mfr # AD86-1472GY-5
  • Zoro # G516527791
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Color
Epoxy coated, Gray
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1472GY-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
72 in