  • Mfr # AD74-2154GY
  • Zoro # G916528732
/ea
Key Features
Color
Epoxy coated, Gray
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2154GY
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
54 in