  • Mfr # AD54-1460P-5
  • Zoro # G716529908
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1460P-5
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in
Length
60 in