  • Mfr # AD54-3048P-5
  • Zoro # G316528547
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-3048P-5
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
48 in