  • Mfr # AD74-1854P-5
  • Zoro # G716527706
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Length
54 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1854P-5
Overall Width
18 in
Length
54 in
Overall Height
74 in