  • Mfr # AD74-2454P-5
  • Zoro # G416529314
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2454P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
54 in