  • Mfr # AD86-1436P-5
  • Zoro # G116527313
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1436P-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
36 in