  • Mfr # AD86-1448P-5
  • Zoro # G616527684
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
14 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-1448P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
48 in