  • Mfr # WR63S-2448SS
  • Zoro # G916542141
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Material
Stainless Steel
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63S-2448SS
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Length
48 in