  • Mfr # AD86-1830P-5
  • Zoro # G616527431
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1830P-5
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
30 in