  • Mfr # AD86-2172P-5
  • Zoro # G416529277
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2172P-5
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Length
72 in