  • Mfr # WR63-3048S-5
  • Zoro # G616526991
/ea
See details
Key Features
Material
Stainless Steel
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3048S-5
Length
48 in
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in