  • Mfr # AD54-2142S-5
  • Zoro # G116527344
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2142S-5
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
42 in