  • Mfr # AD63-3048S-5
  • Zoro # G816529334
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Stainless Steel
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3048S-5
Overall Height
63 in
Length
48 in
Overall Width
30 in