  • Mfr # WR54-2172P-5
  • Zoro # G716528345
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2172P-5
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Length
72 in