  • Mfr # AD74-2142S-5
  • Zoro # G616527981
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2142S-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
42 in