  • Mfr # WR63-2460BK
  • Zoro # G8160925
/ea
Key Features
Depth
24"
Height
63"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-2460BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
60"
Depth
24"
Height
63"
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in