  • Mfr # AD54-2460S-5
  • Zoro # G516527937
/ea
Key Features
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
Overall Height
54 in
Length
60 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2460S-5
Overall Height
54 in
Length
60 in
Overall Width
24 in