  • Mfr # AD74-1860S-5
  • Zoro # G216527626
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Length
60 in
Material
Stainless Steel
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1860S-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in