  • Mfr # AD86-1248S-5
  • Zoro # G616530547
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Overall Height
86 in
Material
Stainless Steel
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1248S-5
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
48 in