  • Mfr # AD86-2142S-5
  • Zoro # G716528741
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
21 in
Number of Shelves
5
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2142S-5
Overall Width
21 in
Length
42 in
Overall Height
86 in