  • Mfr # WR63-1430BK-5
  • Zoro # G716527348
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-1430BK-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in