  • Mfr # WR63-1436BK-5
  • Zoro # G016527192
/ea
See details
Key Features
Length
36 in
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1436BK-5
Length
36 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in