  • Mfr # WR63-2130BK-5
  • Zoro # G716528901
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2130BK-5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
30 in