  • Mfr # WR74-1260BK-5
  • Zoro # G016528045
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Length
60 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1260BK-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in