  • Mfr # WR63-3672P-5
  • Zoro # G716527683
/ea
See details
4
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-3672P-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
36 in
Overall Height
63 in