  • Mfr # WR74-1430BK-5
  • Zoro # G016528458
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1430BK-5
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Length
30 in