  • Mfr # WR74-2154BK-5
  • Zoro # G416527532
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2154BK-5
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
54 in