  • Mfr # WR86-1424BK-5
  • Zoro # G416527112
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1424BK-5
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
24 in