  • Mfr # WR54-1424C-5
  • Zoro # G916530315
/ea
See details
Key Features
Length
24 in
Overall Width
14 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1424C-5
Length
24 in
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in