  • Mfr # WR54-2472C-5
  • Zoro # G716529038
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2472C-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in