  • Mfr # WR54-3072C-5
  • Zoro # G616529855
Length
72 in
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3072C-5
Length
72 in
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in