  • Mfr # WR63-1824C-5
  • Zoro # G316527441
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1824C-5
Overall Height
63 in
Length
24 in
Overall Width
18 in