  • Mfr # WR63-1860C-5
  • Zoro # G516528187
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Overall Width
18 in
Number of Shelves
4
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1860C-5
Overall Width
18 in
Length
60 in
Overall Height
63 in