  • Mfr # WR63-1272C-5
  • Zoro # G316526918
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1272C-5
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
Length
72 in