  • Mfr # WR74-1260C-5
  • Zoro # G216528081
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1260C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
60 in