  • Mfr # WR74-3036C-5
  • Zoro # G016530307
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3036C-5
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Length
36 in