  • Mfr # WR74-1824C-5
  • Zoro # G216529057
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Number of Shelves
5
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-1824C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
24 in