  • Mfr # 2160-63SECP-2
  • Zoro # G016532936
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Length
60 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2160-63SECP-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
60 in
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in