  • Mfr # WR74-1842C-5
  • Zoro # G116530160
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Length
42 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1842C-5
Overall Height
74 in
Length
42 in
Overall Width
18 in