  • Mfr # WR74-2430C-5
  • Zoro # G616527974
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2430C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
30 in