  • Mfr # 1848-63SECP-2
  • Zoro # G516532917
/ea
Key Features
Overall Length
48 in
Overall Height
63 in
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1848-63SECP-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
48 in
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in