  • Mfr # WR74-3042C-5
  • Zoro # G916530223
/ea
See details
Key Features
Length
42 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Number of Shelves
5
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3042C-5
Length
42 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in