  • Mfr # WR74-3048C-5
  • Zoro # G516530067
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
48 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3048C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
48 in